CIĄG DALSZY WYMIANY MIĘDZYKULTUROWEJ AFS W LO W SĘDZISZOWIE MŁP.

(1 głos)

W roku szkolnym 2021/2022 po raz dziewiąty realizowany będzie program wymiany międzykulturowej. W zbliżającym się roku szkolnym do społeczności liceum dołączy uczennica z Włoch, CHIARA PAZZI z Ravenny.

My name is Chiara, I live in northern Italy. I have a twin sister. I spend a lot of time with my friends, I like staying with people. I also like studying, in particular Biology but in Italy i don't study it.  I go in an artistic school and I study graphic design. I can't wait for this journey, I have already visited the school's website and I love it!

Best wishes

Chiara

[Nazywam się Chiara,  mieszkam na północy Włoch, mam siostrę bliźniaczkę. Spędzam dużo czasu z przyjaciółmi, lubię przebywać z ludźmi. Lubię też uczyć się, szczególnie biologii, ale we Włoszech nie mam tego przedmiotu w szkole, chodzę bowiem do szkoły artystycznej, uczę się projektowania graficznego. Nie mogę doczekać się wyjazdu na wymianę, już odwiedziłam stronę Waszej szkoły i bardzo mi się podoba!

Pozdrawiam Was, Chiara