ImageOrganizatorzy międzynarodowego spotkania w Polsce „Gastronomic Wonders through Europe” składają ogromne podziękowania wszystkim Rodzinom, które podjęły się goszczenia uczniów z Turcji, Belgii, Litwy i Portugalii. Wiemy, że bez Państwa pomocy spotkanie to byłoby niemożliwe.

Ogromnie dziękujemy!!!

nauczyciele i uczniowie z Kirsehir w Turcji:

Bizleri evlerinde konuk edip yoğun ilgi ve şefkat gösteren degerli ailelerimize teşekkür eder,onları da burada ağırlamak isteriz.Herşey için sonsuz teşekkürler,herşey çok güzeldi,çok memnun kaldık..

[Podziękowania za gościnę w domach dla naszych uczniów, za otwartość i życzliwość, bardzo się nam u Was wszystko podobało!]

nauczyciele i uczniowie z Liege w Belgii:

Merci beaucoup pour tous ces beaux moments passés à vos côtés! Nous sommes revenus des images plein les yeux et des souvenirs plein le coeur. Nous savons que cette expérience nous suivra toute notre vie et n'est que le début d'une belle amitié avec votre pays! MERCI!

[Dziękujmy bardzo za te wszystkie wspólne dni! Zachowamy w pamięci piękne wspomnienia. Wiemy, że to spotkanie to dla nas początek pięknej przyjaźni z Waszym krajem! DZIĘKUJEMY!]

nauczyciele i uczniowie z Vilkaviškis na Litwie:

Mes norime padėkoti šeimoms, kurios mus priėmė, mumis rūpinosi ir mūsų laiką, praleistą Lenkijoje, padarė šiltesnį ir jaukesnį. Ačiū jums už nuostabias akimirkas!

[Chcielibyśmy podziękować rodzinom, które nas mile gościły i dbały o nas! Czas spędzony w Polsce będzie dla nas niezapomniany. Dziękujemy za wspaniałe chwile! ]

nauczyciele i uczniowie z Mealhady w Portugalii:

Não há palavras suficientes para agradecer a forma como receberam os nossos alunos. Muito obrigada pela vossa disponibilidade, carinho e atenção. Nunca vos esqueceremos! OBRIGADA!

[Brak nam słów by podziękować za serdeczność, z jaką gościliście naszych uczniów. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i poświęcony czas. Nigdy nie zapomnimy o Was! DZIĘKUJEMY!]