Bigband z Meldorf

Uczniowie z partnerskiej szkoły w Meldorf odwiedzili LO w Sędziszowie Młp. w dniach 4.10. - 7.10.2014.  Tym razem niemiecką szkołę reprezentowało 20 uczniów należących do szkolnego zespołu muzycznego BIGBAND. Wraz z grupą przyjechał nauczyciel muzyki pan Martin Herr.

W niedzielę 5 października 2014 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbył się koncert niemieckiego BIGBANDU oraz uczniów sędziszowskich licealistów.  Joanna Róg zagrała solowe utwory na fletni pana, a uczennice Izabela Skoczek i Emilia Róg wykonały utwory wokalne.  Był to koncert charytatywny, a zebrane datki przeznaczono na wsparcie dla potrzebującego ucznia.    W poniedziałek 6.10.2014 BIGBAND zagrał koncert dla społeczności sędziszowskiego LO. W ramach pobytu w naszym kraju goście zwiedzili również Sandomierz i Kraków.