Jestem Iza. Jestem z Niemiec i mam 16 lat.

Isabelle uczennica Gimnazjum Schaurtestrasse w Kolonii w Niemczech przebywa od września 2014 roku do czerwca 2015 roku w Polsce.

Uczęszcza obecnie do klasy 1e Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w S Sędziszowie Młp.

Mieszka natomiast u rodziny Lucyny i Ryszarda Kopciuszyńskich w Ropczycach.

Myślę, że do tego czasu bardzo dobrze zaadoptowała się zarówno w szkole jak i w naszej rodzinie.

W szkole ma bowiem wielu przyjaciół i przychylnych jej osób, a w rodzinie znalazła swoje miejsce pełną akceptację i zrozumienie . Tym bardziej, że jest osobą bardzo kontaktową, miłą i otwartą.

A co Iza chciałby nam powiedzieć o sobie ?

Jestem Iza. Jestem z Niemiec i mam 16 lat. Jestem teraz 4 miesiące w Polsce. Myślałam, że wszystko będzie inaczej, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona.

Mam tutaj fantastyczną rodzinę i fajne koleżanki i kolegów. Chodzę do szkoły w Sędziszowie Młp.. Wszyscy są bardzo otwarci i mili. Mój pierwszy miesiąc był bardzo meczący, bo ja nie umiałam jeszcze tak dobrze mówić po polsku. Teraz umiem już lepiej mówić po polsku i mam nadzieję, że jeszcze dużo się nauczę .