KONKURS NA LOGO PROJEKTU

KONKURS NA LOGO PROJEKTU

Zrównoważony rozwój przeciw marnowaniu żywności

w programie Erasmus+ 2017-2019

POLSKA, NIEMCY, WŁOCHY, FRANCJA, HISZPANIA

Zachęcamy wszystkich uczniów LO w Sędziszowie Młp. do udziału w konkursie na logo projektu!

Prace w formie graficznej (rysowane, malowane itp.) można składać w sekretariacie szkoły lub w formie elektronicznej przesłać do dnia 20.11.2017 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Logo powinno zawierać symbole związane z krajami partnerskimi oraz Unią Europejską, lata 2017-2019 oraz motyw związany z tematem projektu.

Na zwycięzcę szkolnego etapu czeka atrakcyjna nagroda oraz udział w drugim, międzynarodowym etapie konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1.12.2017 drogą głosowania partnerów projektu.

Z A P R A S Z A M Y !