Zakończenie trymestru wymiany AFS Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Po trzech miesiącach wymiany międzykulturowej, włoska uczennica Chiara Pazzi zakończyła pobyt w Polsce, w Sędziszowie Młp. i wraca do rodzinnej Ravenny. 

Żegnając się ze szkolną społecznością Chiara pisze:

I want to say a sincere “dziękuję” to all my classmates and teachers who have helped me and made me feel at home during these three months. The School is an important part of the AFS experience and I can say that I lived it to the fullest. [Chcę serdecznie podziękować wszystkim moim kolegom, koleżankom I nauczycielom za pomoc, dzięki Wam przez te trzy miesiące czułam się jak w domu. Szkoła  jest ważną częścią wymiany międzykulturowej i czuję, że w pełni wykorzystałam swoją szansę.]

Weronika Ösztreicher, która wraz z rodziną gościła w swoim domu Chiarę  przez  czas wymiany, pisze:

Udział w wymianie był dla mnie nowym i niezwykłym doświadczeniem; nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny, bo zaczęliśmy używać więcej języka angielskiego aby się komunikować, poznawaliśmy nową kulturę, zwyczaje. Po trzech miesiącach które zleciały w mgnieniu oka bardzo się do siebie zbliżyliśmy i ciężko nam się rozstać. Ale mamy nadzieję, że Chiara szybko odwiedzi nas znów. Gorąco zachęcam do brania udziału w takich projektach!

Czytany 289 razy