Warsztaty międzynarodowe AFS w szkołach podstawowych Wyróżniony

Chiara Pazzi, włoska uczennica przebywająca na wymianie międzykulturowej AFS w sędziszowskim liceum, odwiedziła kolejne szkoły podstawowe w Sędziszowie Młp., by spotkać się z młodzieżą, poprowadzić warsztaty w języku angielskim  i opowiedzieć o Włoszech. 15 listopada 2021 Chiara odwiedziła Szkołę Podstawową nr 2 im. Władysława Węglowskiego, a 17 listopada 2021 poprowadziła zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp. W obu szkołach uczniowie śmiało zadawali pytania po angielsku, aktywnie uczestniczyli zajęciach i chętnie uczyli się włoskich słówek.  Spotkania były też okazją do przybliżenia uczniom oferty edukacyjnej sędziszowskiego liceum, prowadzonych w niej programów międzynarodowych i możliwości goszczenia uczniów z wymiany AFS.