KOMUNIKAT! Wyróżniony

(1 głos)

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice
Od 17 maja wznawiamy stopniowo nauczanie w szkole. Do 30 maja będzie to nauczanie hybrydowe, tzn. połowa uczniów będzie się uczyć w budynkach szkolnych, a połowa w domu. W celu bezpiecznego powrotu do Liceum proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami organizacyjnymi. Przypomnieć sobie ze strony szkoły zalecenia dla uczniów w czasie zagrożenia epidemicznego.
Pragnę zapewnić, że każdy uczeń może liczyć na wsparcie dyrektora, wychowawców, nauczycieli, pedagoga oraz wszystkich pracowników szkoły.
Do zobaczenia na zajęciach w LO im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.

Jan Flisak
Dyrektor szkoły

Równocześnie dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia z 29.04. 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U z dn. 30.04.2021r.poz.842)
1. Zajęcia szkolne są realizowane w systemie hybrydowym w dniach od 17 maja 2021r. do 30.05.2021r. w ten sposób, że:
1)
a) w dniach 17.05.2021r do 21 05.2021 r. w budynkach szkolnych realizują lekcje klasy pierwsze (1a,1b, 1c, 1d,) trzy klasy drugie (2c, 2d, i 2f),
b) pozostałe klasy (2a, 2b, 2e, 2g, 2h, 2i) zajęcia mają realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie).
- w przypadku uczniów, którzy nie mogą realizować zajęć w domu, na ich wniosek organizowane są zajęcia zdalne z budynku LO. Uczniowie z dysfunkcjami na wniosek ich rodziców/opiekunów mają organizowane zajęcia w szkole.
2)
a) w dniach 24.05.2021 do 28.05.2021r. w budynkach szkolnych realizują lekcje klasy 2a, 2b, 2e, 2g, 2h, 2i,
b) zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie) mają klasy pierwsze (1a,1b, 1c, 1d,) trzy klasy drugie (2c, 2d, i 2f),

Jan Flisak