Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego World of Languages Expert Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W lutym 2021 roku 44 uczniów naszego liceum wzięło udział w XI edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego World of Languages Expert. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, w którym uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu słuchanego i pisanego oraz znajomością słownictwa i gramatyki. Ze względu na sytuację epidemiczną test odbył się w formie elektronicznej.

Tytuł laureata konkursu zdobyło aż 21 naszych uczniów. Miejsca 2 i 3 zajęli:

W kategorii klas pierwszych : Emilia Szeliga i Weronika Wajda.

W kategorii klas drugich : Mateusz Jarząb, Norbert Szeliga, Marcel Chłopek, Natalia Głodek, Michał Kot, Mikołaj Wołos, Brian Rafałko, Zofia Kłusek ,Patrycja Kmieć, Klaudia Czudec, Nina Nurzyńska, Konrad Sroka.

W kategorii klas trzecich : Wiktoria Pacia, Natalia Stręk, Dominika Lepak, Patrycja Perlik, Artur Ziarko, Mikołaj Ignaś, Weronika Kobos.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wysokich wyników. Pamiątkowe dyplomy są do odebrania w sekretariacie szkoły.

Koordynator Konkursu

Lubow Ozimbłowska

Czytany 254 razy