Wyniki konkursu na opowiadanie w języku angielskim Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 uczniów naszego liceum wzięło udział w szkolnym konkursie ‘Young Writers’ na najciekawsze opowiadanie w języku angielskim na temat: ‘New Brave World: Life After Coronavirus’. Konkurs, którego pomysłodawcami byli nauczyciele języka angielskiego prof. Anna Dziura i prof. Damian Liwo odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Uczniowie, którzy podjęli to wyzwanie, zaprezentowali swoje umiejętności językowe na naprawdę wysokim poziomie.

Pierwsze miejsce i główną nagrodę (smartband) zdobyła Patrycja Kmieć (2E) z opowiadaniem pt. ‘The Silver Brooch’.

Komisja konkursowa postanowiła również wyróżnić prace następujących uczestników: Zofii Kłusek (2E), Izabeli Jurzeckiej (2B) i Julii Florczak (3C).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytany 77 razy

Film-Promocyjny