Konkurs "JA DEPRESJA" Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
23 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w konkursie zatytułowanym "JA DEPRESJA". W ramach konkursu plakaty przygotowały trzy uczennice: Dominika Brończyk 1B, Marcelina Kazała 2G i Patrycja Sołtysek 2D. Ich prace można zobaczyć "na żywo" w szkole obok gabinetu Pedagoga Szkolnego. Wszystkie prace są wspaniałe i z różnych stron ukazują nam oblicza choroby jaką jest depresja. Drugą formą konkursową był test wiedzy na temat depresji. Wzięło w nim udział aż 28 uczniów naszej szkoły. Największą znajomością tej choroby wykazały się Karolina Ciołkosz 2H i Marcelina Kazała 2G. Niemniej jednak dziękuję z całego serca Wszystkim, którzy wzięli udział. Wykazaliście się nie tylko ogromna wiedzą, ale również odwagą, czego bardzo Wam GRATULUJĘ! 
Nie zapominajmy o naszych bliskich, którzy może zmagają się z tą chorobą. Poszerzajmy naszą wiedzę na ten temat i bądźmy z nimi nie tylko 23 lutego, ale każdego dnia!
Justyna Baran
Czytany 106 razy

Film-Promocyjny