Odbiór nagród za zwycięstwo w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Patriotycznej Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Odbiór nagród za zwycięstwo w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Patriotycznej

12 lutego laureatki ogólnopolskiego konkursu patriotycznego Magdalena Ochał z 3C i Katarzyna Ozga z 2B pojechały wraz z ich nauczycielem prowadzącym dr Wojciechem Salą do Białegostoku. Wzięły tam udział w gali, która była uwieńczeniem zmagań konkursowych. Nasze uczennice odebrały osobiste wyrazy uznania od wiceministra edukacji narodowej Pana Dariusza Piontkowskiego. Młodym adeptkom wiedzy historycznej umiejętności gratulowali organizatorzy konkursu wraz z wicewojewodą podlaskim Panem Tomaszem Madrasem oraz kurator Panią Beatą Pietruszką. Jak przekazali organizatorzy z prezesem Fundacji Obowiązek Polski Panem Dariuszem Wasilewskim na czele nasza szkoła zajęła drużynowo w konkursie pierwsze miejsce spośród kilkudziesięciu szkół z całego kraju. Jest to wielkie wyróżnienie dla naszego liceum. Pan Wojciech Sala został poproszony o wygłoszenie kilku zdań w imieniu zaproszonych nauczycieli. Z nagrodami i dyplomami zmęczone, ale bardzo zadowolone laureatki konkursu wróciły do swoich domów.

Czytany 429 razy