Stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przyznane Wyróżniony

Stypendia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przyznane.

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przedstawił listę uczniów, którym przyznano na rok szkolny 2020/2021 stypendia w ramach programu „ Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - na rok szkolny 2020/2021”.

Wśród beneficjentów znaleźli się również uczniowie sędziszowskiego Liceum. W tym roku rekordowa liczba uczniów naszego Liceum została stypendystami. Aż 22 uczniów z różnych klas ma powody do zadowolenia. Przez dziesięć miesięcy roku szkolnego 2020/2021 stypendyści będą otrzymywać wsparcie finansowe. Aby je uzyskać, musieli wykazać się wysoką średnią ocen oraz szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi w zakresie przedmiotów przyrodniczych, języków obcych i matematyki. Dotychczas, w ramach wsparcia finansowego pochodzącego z Funduszy Unii Europejskiej – w naszej szkole przyznano łącznie 108 stypendiów.