Zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za Serce.

Tymi słowami społeczność uczniowska dziękowała za cierpliwość, wyrozumiałość   i całoroczną pracę  dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą Pani Dyrektor, Gronu Profesorskiemu, księdzu Katechecie i Wszystkim Pracownikom Szkoły.

W dniu zakończenia siedemdziesiątego drugiego roku szkolnego w sędziszowskim Liceum były:

Msza Święta na „Sędziszowskim Trójkącie”,

Uroczysta akademia w szkolnej hali widowiskowo-sportowej,

Wystąpienia Gości m. in. Pani Bernadety Frysztak - Wicestarosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego i Pan Janusza Daniela- Przewodniczącego Rady Rodziców,

Życzenia i podziękowania od Pani  Dyrektor - Lucyny Doroby i Wicedyrektor - Pani Haliny Szeli,

Wyróżnienia dla 48 uczniów świadectwami „z paskiem”,

Nagrody dla 7 uczniów za 100% frekwencję,

Nagrody dla 3 uczniów za najlepsze czytelnictwo,

Obszerne sprawozdanie z działań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, z całorocznej  pracy, osiągnięć, wyników konkursów, projektów i przeróżnych przedsięwzięć realizowanych w roku szkolnym 2016/2017.

Spotkania z wychowawcami i już wakacje, wakacje…………