Święto zakochanych i tych nie do końca zakochanych

Walentynki to święto na cześć zakochanych obchodzone 14 lutego każdego roku. W tym dniu zakochani obdarowują się drobnymi upominkami.

Z tej okazji w naszej szkole klasa 1d zorganizowała pocztę walentynkową. Przed wejściem głównym do szkoły ustawiona została skrzynka walentynkowa wraz ze specjalnie na tę okazję ozdobionymi kopertami. Już od wtorku 13 lutego do kopert można było wkładać walentynkowe liściki i po odpowiednim zaadresowaniu wrzucić do skrzynki.

Dodatkowo dziewczęta z klasy 1d pięknie przyozdobiły szkołę, co stworzyło wyjątkową walentynkową atmosferę. Poczta okazała się świetnym pomysłem, a skrzynka walentynkowa została w całości zapełniona. 14 lutego wszystkie walentynki trafiły do adresatów, którzy w ten sposób dowiedzieli się o swoich cichych wielbicielach.

Uważam ten dzień za niezwykle udany i dziękuję wszystkim za współpracę.

Jowita Nykiel z kl. 1d