Kampania „KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany”

Już we wrześniu w Polsce ruszyła kampania społeczno-edukacyjna „KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany”, a od października na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Bezpłatne konsultacje dietetyczne dla rodziców z dziećmi w gabinetach Projekt Zdrowie oraz cykl spotkań, warsztatów i wykładów edukacyjnych, zorganizowanych w szkołach i miejskich ośrodkach kultury i nauki, to tylko niektóre z elementów kampanii społeczno-edukacyjnej „KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany”.

Kampania organizowana przez Polskie Centra Dietetyczne potrwa do końca listopada.

Żeby móc zapobiec niebezpiecznym i negatywnym skutkom otyłości należy poznać jej przyczyny, dlatego też w ramach akcji każdy rodzic wraz ze swoją pociechą do końca listopada będzie miał możliwość odbyć bezpłatną konsultację z dietetykiem w jednym z 40 gabinetów Projekt Zdrowie na terenie całej Polski (RÓWNIEŻ NA TERENIE ROPCZYC). Podczas spotkania specjalista oceni stan odżywienia, określając BMI dziecka, dokona analizy składu ciała, pomoże określić skalę problemu i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie: undefined

Projekt Zdrowie - Polskie Centra Dietetyczne
Tel. +48 577991234
ul. Grunwaldzka 21
39-100 Ropczyce

Godziny otwarcia:

DYŻUR PSYCHOLOGA W RAMACH PUNKTU KONSULTACYJNO-DORADCZEGO

25 PAŹDZIERNIKA BĘDZIE MOŻNA SKORZYSTAĆ W NASZEJ SZKOLE Z PORAD ORAZ KONSULTACJI Z PSYCHOLOGIEM ORAZ DORADCĄ ZAWODOWYM.
W GODZINACH OD 8.30- 12.00 ZAPRASZAMY CHĘTNYCH UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI, KTÓRZY CHCIELIBY UZYSKAĆ POMOC LUB WSPARCIE W ROZWIĄZANIU RÓZNYCH PROBLEMÓW NATURY PSYCHOLOGICZNEJ, WYCHOWAWCZEJ LUB Z ZAKRESU DORADZTWA ZAWODOWEGO. PORAD UDZIELAĆ BĘDĄ PRACOWNICY PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W ROPCZYCACH.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

„KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany”
10 października uczniowie z klas: 2C i 3C uczestniczyli w spotkaniu informacyjno- edukacyjnym z dietetykiem w ramach projektu zdrowotnego „KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany” realizowanego przez Polskie Centra Dietetyczne. Uczniowie mieli okazję uzyskać lub uzupełnić swoje informacje na temat m.in. zdrowego odżywiania, stosowania odpowiednich diet, przeciwdziałaniu otyłości.
W czasie godzinnego dyżuru specjalistów skorzystali również z badania określającego ich BMI oraz analizę składu ciała.