Spotkanie z matematykiem, panem Dariuszem Kulmą

„Jak zdać maturę z matematyki?” – nasi uczniowie już wiedzą!

27 listopada w sędziszowskim liceum odbyło się spotkanie tegorocznych maturzystów z wyjątkowym matematykiem, panem Dariuszem Kulmą, który uzyskał tytuł Nauczyciela Roku 2008. Jest to pasjonat tej dziedziny wiedzy, autor świetnych podręczników przygotowujących do egzaminu maturalnego oraz projektów wspierających pracę uczniów i nauczycieli.

W czasie ponad godzinnego spotkania uczniowie uzyskali wiele cennych porad i wskazówek o tym, jak się uczyć, jak powtarzać, by powtarzać skutecznie, co pomaga w nauce, a co przeszkadza, jak wyznaczać sobie cele i dążyć do ich realizacji. Było to spotkanie pełne wartościowych treści przekazanych z ogromną dawką poczucia humoru i popartych faktami. Bardzo dziękujemy Panu Dariuszowi Kulmie, a także Pani Małgorzacie Zakrzewskiej z firmy ELITMAT za przyjęcie naszego zaproszenia.