Bezpieczeństwo przede wszystkim Wyróżniony

We czwartek, 10 października, uczniowie z klas: 1B i 1C uczestniczyli w Podkarpackim Młodzieżowym Święcie Bezpieczeństwa.
Jest to jedno z największych wydarzeń, promujących edukację na rzecz bezpieczeństwa w regionie. Jego misją jest edukowanie młodych obywateli w zakresie kształtowania właściwych postaw obywatelskich i patriotycznych, a także przygotowanie ich na rzeczywiste i potencjalne, dotychczasowe i nowe rodzaje zagrożeń bezpieczeństwa indywidualnego i zbiorowego.
W tym roku impreza odbyła się w rzeszowskim kampusie WSPiA. Uczniowie uczestniczyli w licznych atrakcjach i pokazach, które miały na celu zwiększenie świadomości w zakresie współczesnych zagrożeń oraz promowanie odpowiedzialnych postaw obywatelskich.