Zjazd uczniów i nauczycieli związanych z "Książka z plecaka" Wyróżniony

W dniach od 27 do 29 września uczennice naszej szkoły : Emilia Błaś i Magdalena Grabowy wraz z panią Agnieszką Kędziorą-Śmiałek więły udział w zjeździe uczniów i nauczycieli związanych z "Książką z plecaka" w Kazimierzu Dolnym, w ramach grantu "Społeczna odpowiedzialność nauki 2.0 ", Ministerstwo Edukacji Narodowej , KUL, The John Paul II Catholic University of Lublin.
W ramach spotkania w Rejchertówce (Dom Pracy Twórczej KUL) odbyły się warsztaty literackie, które poprowadził prof. Lech Giemza oraz wykład i ćwiczenia w interpretacji poezji poprowadzone przez panią prof. Mirosławę Ołdakowską.
Byla okazja do rozmów, nawiązania ciekawych kontaktów oraz zwiedzania pięknego Kazimierza Dolnego .
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie panu prof. Lechowi Giemzie, który w ub. roku w naszym Liceum wygłosił wykład nt. ballad romantycznych oraz poprowadził warsztaty.