Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024\2025 Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024\2025.

- 8:00 Msza Św. w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim

-9.10 dalsza część uroczystości w hali sportowej przy LO im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2024/2025 życzymy, żeby był on udany i pełen sukcesów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze.

Życzymy Wam, aby nauka była udaną przygodą edukacyjną. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Waszych dzieci. Życzymy dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Dyrekcja i pracownicy szkoły