Zakończenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2023/2024 Wyróżniony

(1 głos)

Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą świętą dziękczynną w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Druga część tego wydarzenia odbywała się w hali sportowej, a prowadzona była przez Panią wicedyrektor Agnieszkę Kędziorę-Śmiałek oraz uczennicę kl. 1C - Urszulę Pieprzak.

Następnie, po przemowie Pana Dyrektora Jana Flisaka i Pana Starosty Piotra Kapusty, zostały wręczone świadectwa, dyplomy i nagrody rzeczowe dla wyróżnionych uczniów.

Pożegnaliśmy również ks. Mateusza Wielgosza, który przez 3 lata pracował w naszej szkole oraz ucznia z wymiany AFS - Filippo Colombari, który po 10-ciu miesiącach nauki uzyskał świadectwo z wyróżnieniem.

Po krótkim programie artystycznym udaliśmy do sal ze swoimi wychowawcami, gdzie odebraliśmy świadectwa i w miłej atmosferze udaliśmy się na zasłużony wakacyjny odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu!