Najlepszy plakat naukowy dotyczący odnawialnych źródeł energii. Wyróżniony

(1 głos)
7 marca 2024 r. sędziszowscy licealiści wzięli udział w konferencji naukowej „Odnawialne Źródła Energii – technologie, innowacje, środowisko” zorganizowanej przez Katedrę Ochrony Środowiska Akademii Tarnowskiej.
Konferencji towarzyszył konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na najlepszy plakat naukowy dotyczący odnawialnych źródeł energii. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni zajmując dwa pierwsze miejsca.
Specjalną nagrodą w konkursie było wyróżnienie najlepszego plakatu przez „ŚWIAT OZE - PORTAL O ZIELONEJ ENERGETYCE”, który był Patronem Medialnym Konferencji. Autorkami wyróżnionego plakatu są nasze uczennice z klasy 3c: Emilia Kaczmarska, Oliwia Przypek i Natalia Ochał. Nagrodzony plakat został opublikowany na stronach portalu i w social mediach. Gratulujemy dziewczynom sukcesu.