Premiera musicalu „Aida” Wyróżniony

Wielki sukces, piękne, poruszające widowisko.

Premiera musicalu „Aida”.

W imieniu własnym  w imieniu społeczności szkolnej składamy podziękowania za zrealizowany w 15 roku istnienia musical Licealnego Teatru Muzycznego pt. „Aida”. Owacje na stojąco dowodzą, iż nie było nikogo na sali widowiskowej Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Młp., kto wątpiłby w celowość przyjścia na spektakl.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom naszych artystek i artystów. Dziękujemy im za wiarę w ich podopiecznych , pomoc w dowożeniu młodzieży na próby. Dziękuję całemu zespołowi współpracowników Licealnego Teatru Muzycznego. To koło zainteresowań naszego  sędziszowskiego liceum zapewniło nam przepiękne widowisko, osnute na fabułach opery Giuseppe Verdiego i musicalu z muzyką Eltona Johna i  Timiego Rice´a oraz librettem Lindy Woolverton, Roberta Fallsa i Davida Hwanga twórczo przetworzone przez prof. Ewelinę Łagowską- Świerk. Wspaniałe kreacje solistek i solistów odtwarzających główne role, głosów pomocniczych, tancerek i zaplecza technicznego były dla nas przeżyciem estetycznym najwyższych lotów. Gratuluję państwu opiekunom prof. Ewelinie Łagowskiej- Świerk i prof. Tomaszowi Przywarze ciągłego rozwoju, następnej wspaniałej premiery. Dziękuję instruktorkom wokalu, choreografii i układów tanecznych. Cały zespół twórców tegorocznej „Aidy” to pracownicy, uczniowie i absolwenci, a także przyjaciele naszej szkoły.

Podziękowania składam też wszystkim sponsorom, tym jawnym , jak i tym dziesiątkom bezimiennych, zasilających skarbonę LTM- u.

Szczególnie słowa uznania kierujemy do  patronów honorowych Musicalu „AIDA”: Starosty Powiatu Ropczycko- Sędziszowskiego, Pana Witolda Darłaka, Burmistrza Sędziszowa Młp., Pana Bogusława Kmiecia.

JF

Zdjęcia dzięki uprzejmości Telewizja Sędziszów Małopolski