Etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Wyróżniony

Dnia 5 marca 2024r., w auli Politechniki Rzeszowskiej odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Naszą szkołę reprezentował zespół 3-osobowy z klasy 3c w składzie: Justyna Ciepielowska, Emilia Kaczmarska i Wiktoria Zięba. W oczekiwaniu na wyniki testu można było skorzystać z wykładu pani dr Ewy Biłas-Pleszak pt: „Komunikuję się więc jestem”.
Pytania konkursowe wymagały od uczniów umiejętności zastosowania bardzo wielu przepisów dotyczących systemu ubezpieczeń społecznych, składek, podatków rent, emerytur, świadczeń, ulg, rozliczeń czy e-usług. O dużej trudności testu świadczy fakt, że żaden zespół z Podkarpacia nie zakwalifikował się do etapu finałowego.
Gratulujemy naszemu zespołowi zajętego wysokiego miejsca w etapie wojewódzkim.