Wycieczka nad Jezioro Białe w Okunince Wyróżniony

W dniach 29-30 maja klasy 1B i 3B pod opieką nauczycieli wybrały się na dwudniową wycieczkę w malownicze tereny Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego nad Jezioro Białe w Okunince. Przystankiem w drodze nad jezioro była wizyta w Lublinie, w czasie której uczniowie mieli okazję zwiedzić Stary Rynek miasta. Podczas pobytu w Lublinie uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się także na spacer i gry edukacyjne do Ogrodu Botanicznego. Nie zabrakło również wątku historycznego- uczniowie udali się do Muzeum i Miejsca Pamięci w Sobiborze. Całość wycieczki dopełniła zachwycająca natura - piękne, czyste Jezioro Białe, nad którym uczniowie chętnie spędzali wolny czas, spacerując i grając w siatkówkę. Wyjazd był idealną okazją na wspólne spędzenie czasu przy dopisującej pogodzie. Licealiści zwiedzili nowe miejsca i przekonali się o urokach wschodniej części Polski.