POŻEGNANIE MATURZYSTÓW Wyróżniony

(1 głos)

28 kwietnia 2023 roku zostanie zapamiętany jako dzień ukończenia szkoły średniej tegorocznych maturzystów, którzy już niedługo przystąpią do egzaminu dojrzałości przypieczętowującego ich edukację w naszym liceum. Uroczystość zakończenia poprowadzona przez dyrekcję i uczniów naszej szkoły obejmowała program składający się

z części formalnej- rozdanie świadectw i pamiątek oraz z części artystycznej. Nie zabrakło również wzruszających momentów, słów otuchy i podziękowań kierowanych do licealnego grona pedagogicznego.

Statuetki „Piotr” w poszczególnych dziedzinach otrzymali:

-kategoria „sportsmenka roku” PATRYCJA KRÓL

-kategoria „sportowiec roku”: REMIGIUSZ CZACH

-kategoria „osobowość szkoły”: WOJCIECH FORTUNA

-kategoria „działalność społeczna”: ZOFIA NAZIMEK

-kategoria „najwyższa frekwencja”: PATRYCJA OCHAŁ

-kategoria „najwyższa średnia”: NORBERT SZELIGA

-kategoria „dusza artystyczna”: DOMINIKA KAMIEŃ I MATEUSZ ŚLIWA

-kategoria „czytelnik roku” NATALIA PRZETACZNIK

Jesteśmy dumni, drodzy absolwenci, że mogliśmy gościć Was w naszej szkole i towarzyszyć Wam w trakcie tego czteroletniego etapu edukacji. Życzymy satysfakcjonujących wyników z egzaminów maturalnych i powodzenia w dorosłym życiu!