POŻEGNANIE MATURZYSTÓW Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

28 kwietnia 2023 roku zostanie zapamiętany jako dzień ukończenia szkoły średniej tegorocznych maturzystów, którzy już niedługo przystąpią do egzaminu dojrzałości przypieczętowującego ich edukację w naszym liceum. Uroczystość zakończenia poprowadzona przez dyrekcję i uczniów naszej szkoły obejmowała program składający się

z części formalnej- rozdanie świadectw i pamiątek oraz z części artystycznej. Nie zabrakło również wzruszających momentów, słów otuchy i podziękowań kierowanych do licealnego grona pedagogicznego.

Statuetki „Piotr” w poszczególnych dziedzinach otrzymali:

-kategoria „sportsmenka roku” PATRYCJA KRÓL

-kategoria „sportowiec roku”: REMIGIUSZ CZACH

-kategoria „osobowość szkoły”: WOJCIECH FORTUNA

-kategoria „działalność społeczna”: ZOFIA NAZIMEK

-kategoria „najwyższa frekwencja”: PATRYCJA OCHAŁ

-kategoria „najwyższa średnia”: NORBERT SZELIGA

-kategoria „dusza artystyczna”: DOMINIKA KAMIEŃ I MATEUSZ ŚLIWA

-kategoria „czytelnik roku” NATALIA PRZETACZNIK

Jesteśmy dumni, drodzy absolwenci, że mogliśmy gościć Was w naszej szkole i towarzyszyć Wam w trakcie tego czteroletniego etapu edukacji. Życzymy satysfakcjonujących wyników z egzaminów maturalnych i powodzenia w dorosłym życiu!

Czytany 366 razy