XXII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Wyróżniony

(1 głos)
20 kwietnia 2023r. w Centrum Kultury im. J. Mehoffera w Ropczycach odbył się XXII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. W tym roku oprócz uczestnictwa w Festiwalu byliśmy również jego organizatorami. W części konkursowej udział wzięli Sylwester Doś (3b) i Mateusz Jarząb (4a), którzy wykonali wspólnie piosenkę pt." My way". Drugimi naszymi reprezentantkami były Marcelina Dłużeń (3b), Emilia Pasela (2c) oraz Marlena Przywara (1d), które wspaniale zaśpiewały piosenkę pt. "Arcade" i zajęły II miejsce w kategorii piosenki anglojęzycznej.
Festiwal brawurowo poprowadzili Klaudia Skiba (2d) i Filip Klamut (1a). Część artystyczną przygotowała szkolna Grupa Koncertowa.
Gratulujemy wszystkim naszym uczniom przepięknych wykonań, które mogliśmy usłyszeć i cieszymy się razem z nimi, że mają w sobie tyle pasji i talentu, którymi chcą się dzielić!