DZIEŃ OTWARTY Wyróżniony

22 marca gościliśmy w naszym Liceum ósmoklasistów z terenu Powiatu. Odwiedziło nas ponad 440 uczniów wraz z opiekunami. Na odwiedzających czekało mnóstwo ciekawych prezentacji i pokazów w pracowniach, zabawy integracyjne w sali gimnastycznej, konkurencje w hali sportowej oraz kiermasz słodkości, z którego dochód przeznaczony był na cele charytatywne. Tym razem wsparliśmy fundację, która buduje ośrodek leczenia dzieci i młodzieży z chorobami psychicznymi i onkologicznymi. Uczniowie Liceum wraz z opiekunami przygotowali quizy z nagrodami w postaci słodyczy. To było prawdziwe święto młodości, energii i dobrych pomysłów, których w naszym Liceum nie brakuje. Cieszymy się już dziś na przyjęcie nowych uczniów. Zapraszamy do nas!