Campus France czyli studia wyższe we Francji ! Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Campus France to francuska agencja rządowa zajmująca się promocją szkolnictwa wyższego we Francji. W ramach toczących się w marcu Dni Campus France oraz Dni Francuskich, 24 marca nasi uczniowie mogli spotkać się z Panią Iwona Gorczycą-Polus reprezentującą oddział Campus France w Krakowie mieszczący się w Instytucie Francuskim.

Pani Iwona zaprezentowała nam całą gamę tematów związanych z podjęciem studiów we Francji takich jak : zapisy na studia, stypendia, możliwość studiowania na uczelni francuskiej nawet po angielsku czy zdobycia podwójnego dyplomu. Przybliżyła też temat kosztów takiego studiowania czy programu Erasmus+. A powodów, by studiować we Francji jest naprawdę dużo! Mamy nadzieję, że spotkanie to pozwoli uczniom dobrze zaplanować ścieżkę kariery zawodowej. Pamiętajmy, że warto o tym pomyśleć będąc już w trzeciej klasie liceum. A Pani Iwonie dziękujemy bardzo za miłe spotkanie.

Więcej informacji na temat Campus France i studiach we Francji znajdziecie pod linkiem: https://www.pologne.campusfrance.org/pl/dni-campus-france-2023-wszystko-o-studiach-we-francji

Czytany 188 razy