Konkurs fotograficzny dla WAS ! Wyróżniony

(1 głos)

Z okazji dni Frankofonii, które w tym roku będą odbywać się 20 marca nasza szkoła po praz kolejny wraz z firmą Safran Transmission Systems Poland organizuje konkurs fotograficzny "La France – c’est..." dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych uczących się języka francuskiego. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim wraz z firmą Safran Transmission Systems Poland wzorem lat ubiegłych zaprasza wszystkich uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych do udziału tym razem w:

Konkursie fotograficznym „ La France - c’est ...”

Jeśli uczycie się języka  francuskiego lub macie taki zamiar i dodatkowo lubicie fotografować to ten konkurs jest właśnie dla Was!

Na Wasze zdjęcia czekamy do 17.03.2023r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!