Zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 12.01.2023 roku w naszej szkole odbyły się zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Do turnieju przystąpiły cztery szkoły: LO Sędziszów Małopolski, LO Ropczyce, ZSAT Ropczyce, ZS Ropczyce. Mecze były bardzo zacięte, pomimo przegranej, zawodnicy rozwijali swoje umiejętności i dobrze się bawili. Rozgrywki zakończyły się rozdaniem pamiątkowych dyplomów.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

- LO Ropczyce

- ZS Ropczyce

- ZSAT Ropczyce

- LO Sędziszów Młp

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

- ZS Ropczyce

- LO Ropczyce

- ZSAT Ropczyce

- LO Sędziszów Młp

Naszą szkołę reprezentowali: Remigiusz Czach, Jan Ziobro, Maciej Mikowski, Joanna Marchlik, Zuzanna Wielopolska, Ola Mazur

Osoby zaangażowane w przeprowadzenie i organizację turnieju: Julita Mądro, Natalia Kłos, Julia Podgórska, Kasia Orkisz, Ola Bieszczad, Ksenia Białek, Kinga Szpara, Anita Majcher, Asia Stysiał, Paulina Ofiara, Ania Idzik, Patrycja Tworek

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wzięcie udziału w organizowanym na naszej hali sportowej turnieju. Życzymy im dalszych sukcesów i do zobaczenia w kolejnych rozgrywkach!

Czytany 400 razy