V Kongres Osób Represjonowanych, Działaczy Solidarności i Kombatantów Wyróżniony

12 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Wojciecha Sali uczestniczyli w V Kongresie Osób Represjonowanych, Działaczy Solidarności i Kombatantów w przeddzień rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Rzeszowskie uroczystości rozpoczęły się od mszy, podczas której zaprezentował się nasz Poczet licealny. Po mszy uczestnicy ceremonii udali się pod tablicę pamiątkową, gdzie złożono wieńce i wiązanki. Następnie wyruszyliśmy ulicami Rzeszowa do Filharmonii Podkarpackiej, by zamanifestować nasz patriotyzm i przywiązanie do ideałów wolnościowych. Występy zaproszonych gości w filharmonii zakończyły rocznicowe obchody wojewódzkie.