Koncert „A cóż to za wojacy?”. Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

10 listopada 2022 roku w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach odbył się piękny koncert znanej i nieznanej piosenki legionowej 1914-1922 zatytułowany „A cóż to za wojacy?”.

Nasze Liceum jest koalicjantem tego projektu i uczennice klasy 1e zaprezentowały się na scenie PCEK-u.

Anna Idzik i Roksana Armata zaśpiewały słynną „Kadrówkę” oraz autorską piosenkę na melodię: „Jak to na wojence ładnie” o kapelanie – kapucynie z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów z Sędziszowa Małopolskiego.

Wszystkich wykonawców reprezentujących placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ropczycko – Sędziszowski oklaskiwała publiczność licznie zgromadzona w sali centrum, na czele z Panią dr Bernadetą Frysztak, wicestarostą Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego.

Wśród licznie zgromadzonej publiczności na widowni był także dyrektor naszego Liceum pan Jan Flisak oraz pani wicedyrektor Agnieszka Kędziora – Śmiałek.

Gratulujemy pięknego występu Barbarze Gredys, naszej absolwentce, która reprezentowała Music Team Ropczyce.

Czytany 184 razy