„Czytanie dla pokoju” Wyróżniony

27 października w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyła się konferencja w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który obchodzony jest w tym roku pod hasłem: „Czytanie dla pokoju”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie, działającą w ramach Podkarpackiego Związku Placówek Wojewódzkich. Tematem konferencji była literatura wojenna, a motywem przewodnim słowa Benjamina Franklina „Nigdy nie było dobrej wojny i złego pokoju”. Naszą szkołę, podczas tego spotkania, reprezentowali uczniowie klasy 3c: Amelia Idzik, Dominik Baran, Wiktoria Turczyn i Weronika Koziara pod opieką pani Agnieszki Kwaśniak.