Dzień Komisji Edukacji Narodowej Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

13(14) października to szczególny dzień w życiu każdej szkoły, ponieważ obchodzimy wtedy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Również społeczność Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim zgromadziła się w tym dniu, aby wspólnie świętować nie tylko Dzień Nauczyciela, ale także Dzień Patrona naszej szkoły. Obchody rozpoczęliśmy mszą świętą w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim. Dalsza część uroczystości odbyła się w hali widowiskowo-sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim. Tam uczniowie klas pierwszych w obecności Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, zaproszonych Gości oraz pozostałych uczniów naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 3d wraz z wychowawczynią Panią Iwoną Flis oraz Grupa Koncertowa działająca w naszej szkole. Samorząd Uczniowski w ramach podziękowania Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi przygotował dla Wszystkich pamiątkowe, personalizowane dyplomy.

Czytany 375 razy