Podziękowania Wyróżniony

(1 głos)

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. [...] Czasami jednak zdarza się spotkać kogoś takiego, kogo nieobecność zawsze będzie budzić żal." Takimi osobami niewątpliwie są dla nas Pani Profesor Elżbieta Skotniczny i Ksiądz Profesor Grzegorz Chmielowski, którzy w minionym roku szkolnym zakończyli pracę w naszym Liceum Ogólnokształcącym. Z całego serca dziękujemy Im za oddanie, poświęcenie i pokonywanie codziennych trudności w pracy z uczniami. Gratulujemy wszystkich sukcesów, tych dużych, ale szczególnie tych małych, czasem niewidocznych dla innych, ale zmieniających naszą szkołę w miejsce pełne pasji! Droga Pani Elu i Księże Grzegorzu, niezależnie od tego co wydarzy się w Waszym życiu my nigdy nie zapomnimy o Was i już na zawsze zostaniecie częścią społeczności Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim!