Młodzieżowa Rada Miejska Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek 20 maja 2022 r. o godzinie 10:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbyła się inauguracyjna sesja II Kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej. Naszą szkołę reprezentowali wybrani 27 kwietnia przy 57 % frekwencji: Wojciech Fortuna 3A, Norbert Szeliga 3A, Konrad Stasiowski 3A, Izabela Jurzecka 3B oraz absolwent Jakub Ortyl. Podczas sesji odbyło się ślubowanie radnych, a następnie wybrano prezydium. Przewodniczącym MRM został Wojciech Fortuna, wiceprzewodniczącym Norbert Szeliga, a sekretarzem Justyna Lis. Radni odebrali z rąk Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego stosowne zaświadczenia. Na zakończenie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podzielili się z młodzieżą swoimi spostrzeżeniami jako samorządowcy.  Zostały również udzielone wywiady przez naszych uczniów. Mamy nadzieję, że będą oni godnie reprezentować szkołę i doprowadzą do rozwoju miasta i gminy Sędziszów Małopolski. Więcej w materiale zdjęciowym z wyborów oraz w reportażu Telewizji Sędziszów Małopolski:               

https://www.youtube.com/watch?v=aYA2-SBXP8c

Czytany 216 razy