Warsztaty w ramach projektu Zwolnieni z Teorii Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)
W naszej szkole odbyły się warsztaty dotyczące samoakceptacji. Nie miały one charakteru wykładu, wręcz przeciwnie, młodzież, pod opieką specjalistów, sama szukała odpowiedzi na nurtujące ją problemy. Warsztaty zostały przeprowadzone przez Annę Kiwak i Roberta Gutkowskiego, pracowników Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Ropczycach, którzy zostali zaproszeni do naszej placówki przez młodzież, za zgodą Pana Dyrektora w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Warsztaty zostały przeprowadzone w klasie 1D.
Dzięki realizowanym projektom młodzież nawiązała kontakty z wieloma instytucjami z naszego regionu i nie tylko. Szczególnie udana współpraca rozwija się pomiędzy młodzieżą naszej szkoły a poradnią Psychologiczno – Pedagogiczna w Ropczycach. Wizyty pracowników tej instytucji w naszej placówce będą na pewno kontynuowane.
Czytany 89 razy