Wyniki konkursu plastycznego „La France pour moi” Wyróżniony

20 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Francuskiego. Z tej okazji w naszej szkole we współpracy z firmą Safran Transmission Systems Poland, został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów klas VII i VIII, uczących się języka francuskiego „La France pour moi”. W ramach konkursu uczniowie mieli za zadanie stworzyć prace plastyczną,  nawiązującą do powyższego hasła.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce – Liliana Dyło ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Węglowskiego w Sędziszowie Młp.

II miejsce – Amelia Porzuczek ze Szkoły Podstawowej w Krzywej.

III miejsce – Dominika Jasińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Węglowskiego w Sędziszowie Młp.

Wyróżnienie – Julia Bezara ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp.

Dziękujemy firmie Safran Transmission Systems Poland za objęcie patronatu oraz przekazanie nagród dla laureatów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Julia Pondo