SUKCES NASZYCH LICEALISTÓW W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO Wyróżniony

Olimpiada Olimpus składa się z 30 pytań i podanych do nich 4 odpowiedzi, z których tylko jedna może być poprawna. Pytania testowe do olimpiady przygotowywane są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną pracującą w szkolnictwie od wielu lat. Ciekawe pytania, interesujące teksty sprawiają, że uczeń z przyjemnością rozwiązuje zadania, jednocześnie sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności językowe oraz poszerzając slownictwo.
Z naszego liceum w Olimpiadzie wzięło udział ośmiu uczniów, którzy w skali całego kraju zajęli następujące miejsca:
Filip Wiater 3
Joanna Klocek 4
Emilia Szeliga 10
Klaudia Ludwin 11
Julia Misztal 15
Hubert Stec 15
Karolina Wiktor 20
Klaudia Ruszel 34
Gratulujemy świetnych wyników!
Dziękujemy pani profesor Jolancie Ziobro, pani profesor Aldonie Homa i panu Witoldowi Saj za przygotowanie uczniów do konkursu.
Życzymy dalszych sukcesów!