24 MARCA 2022 r. OTWORZYLIŚMY SZKOŁĘ DLA ÓSMOKLASISTÓW Wyróżniony

(1 głos)

Od samego wejścia do budynku trwała akcja oprowadzania ósmoklasistów po naszej szkole. Każda z grup otrzymała oprowadzającą parę. Zaangażowało się w to ponad 30 uczniów. Wszyscy byli świetnie przygotowani i odpowiedzialni za daną grupę. Charakterystyczne stroje pozwalały wyróżnić się z tłumu i być widocznym dla ósmoklasistów. Nad całością organizacji czuwała przewodnicząca Zofia Nazimek, która już od kilku dni przygotowywała plan działania. A logistyka tego przedsięwzięcia nie była łatwa. Podobnie inni uczniowie, pod opieką swoich nauczycieli w poszczególnych pracowniach, przygotowywali prezentacje, pokazy i quizy, wykazując się fantazją, inwencją twórczą i energią. Uczniowie poczuli się prawdziwymi gospodarzami szkoły i dało się odczuć, że naprawdę lubią to miejsce. Młodsi koledzy i koleżanki też to zapewne dostrzegli i mieli okazję przekonać się, że nasze Liceum pozwala na rozwijanie skrzydeł. A co działo się w poszczególnych pracowniach? C.d.n.