JAK SIĘ UCZYĆ? OTO JEST PYTANIE…. Wyróżniony

(1 głos)

Uczniowie naszego Liceum intensywnie poszukują najlepszej dla siebie metody na efektywne przyswajanie wiedzy. Od 16 do 17 marca w ramach realizacji podstawy programowej odbył się cykl szkoleń, przeprowadzonych przez ks. dra Krzysztofa Budzynia, specjalistę od neurodydaktyki. Nowatorskie zajęcia objęły zarówno młodzież, jak i profesorów.  Uczniowie wszystkich klas 4-letniego liceum poznają techniki zapamiętywania, kojarzenia i efektywnego przyswajania wiedzy. Ciekawie podana teoria oparta na najnowszej wiedzy, z bogactwem przykładów, z odwołaniami do literatury fachowej, połączona z praktycznymi ćwiczeniami sprawia, że uczestnicy szkolenia są zaciekawieni i chętnie korzystają ze zdobytej wiedzy.