23 stypendystów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Wyróżniony

(1 głos)

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przedstawił listę uczniów, którym przyznano na rok szkolny 2021/2022 stypendia w ramach programu „ Wsparcie stypendialne dla uczniów – szkolnictwo ogólne”.

Wśród beneficjentów znaleźli się również uczniowie sędziszowskiego Liceum. W tym roku rekordowa liczba uczniów naszego Liceum została stypendystami. Aż 23 uczniów z  różnych klas ma powody do zadowolenia. Aby uzyskać stypendium, uczniowie musieli wykazać się wysoką średnią ocen oraz szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi w zakresie przedmiotów przyrodniczych, języków obcych i matematyki. Dotychczas, w ramach wsparcia finansowego pochodzącego z Funduszy Unii Europejskiej – w naszej szkole przyznano łącznie 131 stypendiów.