II Powiatowy Turniej Wiedzy Chemicznej dla uczniów szkół podstawowych Wyróżniony

Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim zaprasza do udziału w „II Powiatowym Turnieju Wiedzy Chemicznej”, skierowanym do uczniów szkół podstawowych z powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Turniej składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbywa się w zgłoszonych szkołach podstawowych w ostatnim tygodniu marca, etap finałowy odbędzie się 12 kwietnia w budynku Liceum. Każdy uczestnik Turnieju, który weźmie udział w etapie finałowym otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureaci również cenne nagrody rzeczowe.

Turniej został po raz kolejny objęty Honorowym Patronatem przez:

• Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - prof. dr hab. Wojciecha Macyka
  • Starostę Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego – Pana Witolda Darłaka
  • Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego – Pana Bogusława Kmiecia

Jesteśmy przekonani, że druga edycja Turnieju będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem jak jego pierwsza edycja. Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia podczas chemicznych zmagań.