Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS Wyróżniony

Dnia 5 listopada 2021 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS. Olimpiada składała się z 30 pytań w formie testu wielokrotnego wyboru. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze poradzili sobie w konkursie i zajęli wysokie miejsca. Zofia Rolek - dziewiąte miejsce w kraju, tytuł laureata; Diana Łach - dziesiąte miejsce, tytuł laureata; Julita Felon oraz Zofia Nazimek jedenaste miejsce, tytuł laureata; Bartosz Pieprzak oraz Emilia Kaczmarska - czternaste miejsce, tytuł laureata; Wiktoria Zięba - siedemnaste miejsce, dyplom uznania; Karolina Saj - dziewiętnaste miejsce, dyplom uznania; Miłosz Drozd - dwudzieste trzecie miejsce, dyplom uznania. Olimpiada stanowi cenne rozszerzenie programu nauczania, jest urozmaiceniem programu zajęć, a także stanowi zewnętrzne źródło oceny wiedzy ucznia. Uczestnikom dziękujemy za udział i wysokie wyniki.
mgr Witold Saj
mgr Aldona Homa