Św. Mikołaj w naszej szkole Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

06.12.2021 r. naszą szkołę odwiedził nie kto inny, jak sam św. Mikołaj. Zaraz po zaparkowaniu swoich sań, wyruszył na odwiedziny do uczniów i personelu szkoły. Jego obecność dawała się mocno we znaki, gdyż dzwonił dzwonkiem, przechadzając się po korytarzach. Zajrzał do każdej klasy oraz każdego nauczyciela i pracownika szkoły, bo, jak sam mawia, Mikołaj pamięta o każdym dziecku - tym grzecznym i tym mniej. Podczas wizyty częstował słodkościami, a swojemu Elfowi przydzielił misję przeprowadzenia miniquizu o tematyce świątecznej. Święty Mikołaj wywołał w tym dniu wiele uśmiechów, a unoszący się w szkole zapach wpisanych w polską tradycję bożonarodzeniową mandarynek tylko spotęgował miłą atmosferę. Następnie wyruszył w dalszą podróż, aczkolwiek zapewnił nas, że już w swoim kalendarzu na 2022 rok ma zapisaną wizytę w naszej szkole.

Czytany 430 razy