Kiermasz mikołajkowy Wyróżniony

W dniach 7 i 8 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz mikołajkowy, który był jednym z zaplanowanych działań uczennic z klasy 2d w ramach projektu "Zwolnieni z Teorii". Dziewczęta, sprzedając placki i ciastka świąteczne zbierały pieniądze, aby wspomóc dzieci chore na białaczkę. Białaczka jest jedną z najczęstszych chorób nowotworowych wieku dziecięcego. Na leczenie dzieci potrzebna jest przysłowiowa „każda złotówka”, dlatego Aleksandra, Małgorzata, Martyna i Oliwia z 2d postanowiły wspomóc jedną z fundacji pomagających chorym dzieciom. W to dzieło pomocy zostali zaangażowani też inni uczniowie, którzy zaoferowali swoje wypieki do sprzedaży na kiermaszu oraz Ci wszyscy, którzy kupili te przygotowane pyszności. Dziewczyny uważają kiermasz za udany, ponieważ w ramach tego działania zebrały pokaźną kwotę 1310 zł. Zachęcone tym sukcesem i zainspirowane „otwartymi sercami” swoich kolegów już planują kolejne działania w ramach projektu.
Wojciech Sala oraz Aleksandra, Małgorzata, Martyna i Oliwia.
My również tak uważamy. Dziękujemy za okazane serce i zaangażowanie. Życzymy sukcesów w kolejnych przedsięwzięciach, bo na tym ta akcja się nie kończy.