Turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza dekanatu Sędziszów Małopolski o puchar Księdza Dziekana Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W sobotę 20 listopada br. w naszym Liceum odbył się turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza dekanatu Sędziszów Małopolski o puchar Księdza Dziekana. Organizatorami tego wydarzenia było nasze Licem i Duszpasterz Dekanalny LSO ks. Grzegorz, nasz katecheta. W turnieju wzięło udział jedenaście drużyn z dziewięciu Parafii dekanatu w kategorii: ministrant, lektor młodszy, lektor starszy. Pierwsze miejsca w dwóch pierwszych kategoriach zajęli chłopcy z LSO z parafii pw. Miłosierdzia w Sędziszowie Młp., a w kategorii lektor starszy grupa lektorów z parafii pw. Narodzenia NMP w Sędziszowie Młp. Zwycięska drużyna lektorów z Fary Sędziszowskiej zagrała o dodatkowy puchar Dekanalnego Duszpasterza LSO z uczniami naszego Liceum, którzy zwyciężyli i którym dziękujemy za sędziowanie i przygotowanie rozgrywek.

Czytany 56 razy