KONKURS PROFILAKTYCZNY: „BEZ ALKOHOLU - DA SIĘ ŻYĆ” Wyróżniony

DRODZY UCZNIOWIE!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w szkolnym konkursie profilaktycznym: "BEZ ALKOHOLU - DA SIE ŻYĆ"  prowadzonego w następujących formach:

– plakat mówiący o  destruktywnym wpływie alkoholu na życie człowieka (dowolna technika)

- quiz profilaktyczny

– test wiedzy, którego zakres tematyczny obejmuje szeroko pojętą profilaktykę uzależnień (ogólne pojęcie uzależnienia, skutki, profilaktyka)

- praca literacka, w wybranej przez siebie formie (opowiadanie, wiersz, itp.), mówiąca o problemie uzależnień.

Chętni uczniowie zgłaszają swój udział W TEŚCIE WIEDZY LUB QUIZ-ie oraz prace konkursowe do pedagoga szkolnego p. Magdaleny Miś lub nauczyciela biologii p. Justyny Baran w terminie                                                   do 26 listopada.

Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych uczniów ufundowane są przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sędziszowie Małopolskim.

Szczegółowych informacji udzielać będzie pedagog szkolny p. Magdalena Miś.