POWIATOWY KONKURS WIEDZY PRAWNICZEJ Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 16.11.2021 r. w Zespole Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim odbył się Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej zorganizowany przez Fundację Pasieka.

W konkursie udział wzięły szkoły ponadpodstawowe z terenu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Przeprowadzenie konkursu zostało poprzedzone realizacją cyklu warsztatów prawnych przeprowadzonych przez prawników współpracujących z Fundacją Pasieka.

Naszą szkołę reprezentowała czwórka uczniów: Izabela Jurzecka z klasy 3b, która zajęła 5 miejsce oraz Jakub Dyło (3b), Hubert Stec (3b) i Mikołaj Wołos (3a), którzy zdobyli ex aequo 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

Celem działań prowadzonych przez Fundację PASIEKA, zarówno warsztatów prawnych, jak także organizowanych konkursów z wiedzy prawnej, jest kształtowanie właściwych postaw obywatelskich, edukacja prawna młodzieży szkolnej, zachęcanie do poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie, inicjowanie głębszego zainteresowania aspektami prawnymi, w tym także wiązania swojej przyszłości z zawodami prawnymi.

Konkurs został przeprowadzony przez Fundację Pasieka pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz patronatem honorowym Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego ze środków otrzymanych od Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.

https://www.facebook.com/FundacjaPasieka

Czytany 43 razy